Iznenađenje za sladokusce: Treći nastavak Bojanine radionice kolača svaki dan u 10:00, 16:00 i 22:00
Bojana Bukvić pripremila je novo iznenađenje za sladokusce – u trećem nastavku popularnog serijala Bojanina radionica kolača otkriva nam i tajne najboljih testa za divni hleb i peciva. Bojana, koju je javnost je upoznala kao učesnicu hrvatskog Masteršefa, nije zaboravila ni kolače i torte, pa će gledaoci moći da vide kako u njenoj kreaciji izgledaju čokoladna krempita, plitvička štrudla, maskarpone torta, oranž tart, mulen ruž i još mnogo drugih slatkih delicija.
Bojana već nekoliko godina živi u Beogradu, gde je nastavila da se usavršava u poslastičarstvu i pekarstvu.
– Gledaocima sam odavno želela da predstavim i neke pekarske specijalite, uglavnom slatke. Sticajem okolnosti, ljudi sada imaju više vremena da probaju nešto novo, pa evo i mog skromnog doprinosa. Mislim da sve što sam pripremala u trećem nastavku serijala Bojanina radionica kolača može da se napravi u kućnim uslovima, uz malo truda i mnogo ljubavi – naglašava Bojana.
Treći nastavak Bojanine radionice kolača gledaoci Kitchen TV moći će da gledaju od četvrtka, 7. maja, svaki dan u 10:00, 16:00 i 22:00 na jedinom domaćem i regionalnom kulinarskom TV kanalu.
Prijatno gledanje!





Zdravo,
juce sam gledala Bojaninu emisiju i zaista uzivala. Tema je bila hleb sa starterom koji i sama ucim da pravim! Da li ima sanse da se objavi neki recept?
Unapred hvala,
Katarina
Vasite kolaci me odusevuvat i sakam da Ve sledam koga gi pripremate.Pozdrav Bojana